NK Dinamo Vidovci-Dervišaga u Kopanici

maxresdefault  U nedjelju 21.02.3016. godine, u Velikoj Kopanici gostuje ekipa NK “Dinamo” Vidovci-Dervišaga. Ovo je prvi susret ove dvije ekipe koja nam dolazi sa područja Požeško-slavonske županije. Ekipa Dinama sudjeluje u natjecanju 1. ŽNL Požeško-slavonske i prošle godine igrali su kvalifikacijsku utakmicu za ulazak u 4. HNL. Protivnik im je bio nama dobro poznata ekipa Graničara iz Brodskog Varoša. Iako su u ovom susretu poraženi i nisu ostvarili ulazak u viši rang, ova ekipa ostala je na visokoj razini igranja nogometa. Ono što želimo istaknuti za ovaj klub je prekrasni sportski objekt za pripadajućom infrastrukturom koji je nažalost često kod obilnih kiša završavao pod vodom. Prošle godine ovaj klub je dobio i malonogometno igralište (više u članku na poveznici:http://www.034portal.hr/clanak.php?id=19821&naslov=u-vidovcima-zavrsena-montaza-pitch-igralista–u-4-godine-u-klub-ulozeno-milijun-kuna), čime su zaokružili prekrasni sportski ambijent u Vidovcima. Obzirom da nam za vikend meteorolozi najavljuju lijepo vrijeme, prilika je to za sve ljubitelje nogometa da dođu u Veliku Kopanicu i pogledaju prijateljski susret koji počinje u 15,30 sati.