“Posavina” u 12. kolu dočekuje “Zvonimir” iz Donje Vrbe

DSC05544

U 12. kolu 1. ŽNL, “Posavina” u subotu 07.11.2015. godine u Velikoj Kopanici, dočekuje ekipu NK “Zvonimir” iz Donje Vrbe. Još jedna važna utakmica za Posavinu koja je podsjetimo se u 11. kolu poražena u Gornjoj Vrbi rezultatom 3:0. Prilika je to da se popravi bodovno stanje na tablici, te sa novim bodovima zauzme krug klubova sa samog vrha tablice. Posavina je podsjećamo na 5. mjestu sa 15 bodova, a protivnik u ovoj utakmici je na 4. mjestu sa 16 bodova. U samom gornjem dijelu tablice su klubovi Omladinac, Slavonac i Mladost koji imaju 18 bodova. Po svemu sudeći, čeka nas lijepo vrijeme, pa tko može neka odvoji malo vremena i dođe na igralište u Veliku Kopanicu. Početak utakmice je u 14,30 sati.