Posljednji pozdrav Zvonimiru Šimunoviću – Uči

Igrači NK “Posavine” 70- ih godina. Foto: Preuzeto iz arhiva NK “Posavina”

U petak 25. listopada 2017. godine u 15,00 sati, na mjesnom groblju u Velikoj Kopanici oprostili smo se od našeg nekadašnjeg trenera, člana uprave i dugogodišnjeg predsjednika kluba gospodina Zvonimira Šimunovića. Napustio nas je iznenada u svojoj 74. godini života.

Generacije kluba pamte ga po njegovoj vedrini, raspoloženju, velikom optimizmu i pažnji posvećenoj mladima.

Igrači NK “Posavina” kasnih osamdesetih godina . Foto: Preuzeto iz arhiva NK “Posavina”.

Igrači NK “Posavina” 80-ih godina. Foto: Preuzeto iz arhiva NK “Posavina”

Svoje učenike i nogometaše učio je da budu marljivi u radu i ustrajni. Da na slijedeće generacije prenose ono što su njihovi prethodnici izgradili i napravili. U tom duhu i sam je težio da klubu osigura što bolje uvjete rada. Priložene fotografije iz arhive kluba samo su podsjetnik na njegovu dugogodišnju prisutnost u ovom klubu. Izgubili smo velikog zaljubljenika u sport, ali njegov odlazak nije i nestanak. Samo se pridružio svojim davno nestalim nogometašima i članovima uprave. Počivao u miru Božjem.