SRETAN ROĐENDAN

Poštovani igrači, članovi kluba, simpatizeri i svi ostali koji pratite rad Nogometnog kluba “Posavina” iz Velike Kopanice, čast mi je i veliko zadovoljstvo objaviti da naš nekadašnji igrač, najstariji član kluba, simpatizer i navijač čika Vojta Flidr sutra slavi svoj 90 rođendan. Mislim da su rijetki klubovi na području ove Županije koji se mogu pohvaliti da još uvijek imaju simpatizere koji i u ovim godinama redovno prate svaku utakmicu i rad svog kluba. Čika Vojta je stariji i od samog kluba i do sada osim u iznimnim situacijama nije propustio niti jednu utakmicu. Mnogi njegovi suigrači i prijatelji koji su zajedno sa njim pratili utakmice na domaćem terenu na zapadnoj strani ograde više nisu među nama. Čika Vojta je tu i svojim sjećanjima i pričama nadahnjuje sve nas, a svojim sjećanjima pomogao je da se napiše i monografija kluba, koja će poslužiti mnogim naraštajima da se prisjete kako je to nekada bilo u “Posavini”, kako se putovalo, igralo, družilo i zabavljalo. Čika Vojta je ostao jedan jedini, živa legenda ovog kluba stoga mu želim u svoje osobno ime i u ime svih članova, igrača, simpatizera i svih onih koji vole “Posavinu” još mnogo dolazaka na “Popinjaču”.

SRETAN ROĐENDAN ČIKA VOJTA!